Elazığ Kız Öğrenci Yurdu-kız apart evleri

Hakkımızda

Elazığ Türk Kız Apart Evleri, eğitim amacıyla Elazığ'a gelen üniversite öğrencilerine ve çalışan tüm bayanlara yılın 12 ayı kaliteli, modern, teknolojik ve aynı zamanda güvenli bir yaşam sunma amacıyla özel olarak inşa edilmiş mobilyalı stüdyo dairelerden oluşmaktadır. Elazığ Türk Kız Apart Evleri, üniversiteye 5 dakika mesafededir. Apartımız 1 kişilik ve 2 kişilik şeklinde toplam 32 daire (balkonlu), 64 odadır. 24 saat sıcak su, yüksek hızlı kablosuz internet,uydu yayınlı led tv, buzdolabı, ocak, aspirator ve daha birçok öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu konfor ve hizmeti sunmaktadır. 24 saat hizmet veren güvenlik görevlileri bulunmaktadır ve tüm çalışan elemanlarımız bayandır.. Apartımız kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir. 2015-2016 eğitim-öğretim yılında hizmete giren Elazığ Türk Kız Apart Evleri'ne gelirken yanınıza sadece kişisel eşyalarınızı almanız yeterli…

Herhangi bir vakıf,kurum ve kuruluşla bağlantımız yoktur. Tamamen şahıs işletmesidir.

Standartlarımız

1. Amacımız
Depreme Dayanıklı Olarak İnşa Edilmiş Yurt Binamızla Her Türlü Güvenlik Donanımı Ve Sürekli Hijyen Anlayışımızla En İyiyi Sunarak Kendinizi Evinizden Uzakta Ama Evinizde Hissetmenizdir
2. Misyonumuz
Deneyimli personeli ve yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Yurtlarımızda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız.
3. Hedefimiz
öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.
4. Hizmet Politikamız
Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz. Eğer bu aileye dahil olmak istiyorsanız sizi de Türk Kız apart Evlerine bekliyoruz.