Elazığ Kız Öğrenci Yurdu-kız apart evleri

Apartımız

Apartımız, Elazığ’da Malatya caddesinde Park 23’ün ilerisindedir. Apartımız kız öğrenciler ve çalışan bayan arkadaşlar için hizmet verecektir. Apartımız 32 adet (60 mt2) 2+1 studio dairelerden oluşmaktadır. Bir dairede 3 kişi kalmaktadır. Dairelerimizi şöyle anlatayım: kapıdan girişte amerikan mutfağımız ve oturma bölümümüz vardır. Duşakabinli geniş Banyo ve wc bulunmaktadır ve 2 adet odamız vardır. Bütün amerikan mutfaklarımızın önünde balkon bulunmaktadır. Ayrıca isteyen kişilere balkonlu odalarımız da vardır. Odaların biri tek kişilik, diğeri 2 kişiliktir. Odalarımızdaki elbise dolaplarınız oldukça geniş (90cm) olup, İçi 2 raflı bölmeli, çekmecelidir. Yataklarımız ranza değil açılır bazalı ortopedik yataklardır. Açılır bazazı sayesinde kullanmadığınız eşyalarınızı bazanızda muhafaza edebilirsiniz. Odalarda çekmeceli çalışma masanız ve çalışma sandalyeniz bulunmaktadır. Çalışma sandalyeniz turkuaz renkli, deri kaplama tekerlekli ofis sandalye şeklindedir. Mutfak kısmı ve oturma bölümü bar masası ile ayrılmıştır. Bar masasında mor deri kaplama bar sandalyeleriniz bulunmaktadır. Mutfakta buzdolabı, aspiratör, ocak ve tv bulunmaktadır. Ayrıca ayakkabılarınız için dairelerde ayakkabı dolabımız bulunmaktadır.
Teras katımızda cafeterya ve kantin olacaktır. Cafeteryada hergün taze yemekler hazırlanacaktır. İsteyen arkadaşlarımız dışarıdan da yemek sipariş edebilirler. Kantinimizde de dışarı çıkmadan hemen temin edebileceğiniz market ürünleri bulunacaktır.
Apartımızın bahçesi bulunmaktadır. Bahçemiz ağaçlandırıp, çimenlendirecektir ve bahçemizde oturabileceğiniz alan olacaktır.
Üniversiteye servisimiz ihtiyaca göre arkadaşlarımızı götürüp getirecektir. Ayrıca apartımızın önünde yani malatya caddesinde heryere otobüs ve dolmuş durağı vardır.
Apartımızı görmeden karar vermeyin lütfen.
TÜRK KIZ ÖĞRENCİ APARTI
Elazığ Türk Kız Öğrenci Yurdu
05464032423

www.elazigkizapartevleri.com